پارتیشن ضدآب در چه جاهایی کاربرد دارد؟

پارتیشن ضدآب در چه جاهایی کاربرد دارد ؟

پارتیشن ضد آب چند مدل متریال دارد و از چه اقلامی استفاده میشود ، برای چه مکانهایی از پارتیشن بندی ضدآب بهره میبریم و کارخانه تولید پارتیشن ضدآب کجاست ؟ و خیلی دیگر از پرسشهایی که توذهن شما بازدید کننده محترم هستش رو در مجموعه تک پارتیشن محمدشاددل پاسخگو هستیم.

بله ؛ دوست عزیز ایران کارخانه تولید ورق های ضد آب pvc دارد و این ورق یکی از چند مدل ورق ضدآب موجود در بازار ایران میباشد که تولید داخل میباشد .
از بهترین ورق های پی وی سی تولیدی ایران مربوط به کارخانه بیتا میباشد که ورق های شانزده میل مناسب پارتیشن سرویس بهداشتی و لاکر استخر و پارتیشن دوش حمام ، پارتیشن رختکن ، کابین زیر سینک ضدآب ، کلبین بهداشتی ، سقف کاذب حمام و استخر که در این مجموعه مشاهده میکنید تولید میگردد .
ورق ضدآب hplدوازده میل در ایران تولید نمیشود. البته دوتا شرکت نسبت به تولید ورق hplدر ورامین و اصفهان اقدام کردن که متاسفانه بعلت نبود سرمایه لازم در تهیه دستگاه های وارداتی با سیستم ساده و دستگاه های سبک نسبت به تولید ورق hplضد آب اقدام کردن و موفقیت امیز نبود.

ایراد وزق hplایرانی تاب دار بودن و موج داربودن و بر لثر مرور زمان انهنا پیدا کردن ورق بود که باعث میشو پارتیشن سرویس بهداشتی و درب سرویس بهداشتی hpl درست نصب نشه و موقع بسته شدن درب انهنای درب سرویس بهداشتی hplکاملا مشخص بود .
واردات ورق hplپارتیشن کابین بهداشتی و درب hplسرویس بهدلشتی از چند کشور صورت میگرفت .
اولین تولید کننده ورق های ضد آب ، کشور آلمان میباشد و درابتدا واردات ورق hplاز آنجا و سپس از کشور اتریش و گلها از ایتالیا وارد ایران میشد.
مسافت زیاد کشور های اروپایی باعث میشد قیمت حمل آن به ایران مقرون به صرفه نباشد.

تا اینکه شرکت گنتاژ ترکیه نسبت به انتقال یک‌خط تولید ورق hplضد آب از آلمان به استانبول اقدام کند .
خط تولید گنتاژ و چند کارخانه دیگر مشابه در کشور ترکیه راه اندازی شد و سایز های مختلف ورق های ضد آب hplرا تولید و نسبت به صادرات آن به ایران تبلیغات گسترده نمودن و باتوجه به نزدیکی این شهر به ایران استقبال خوبی از این ورق های ضد آب برای پارتیشن سرویس بهداشتی و کابین بهداشتی و لاکر ها و کابین دوش ضدآب بعمل اومد.
ورق های ضدآب از کشور هندوستان هم وارد ایران میشود و کیفیت نسبتا مطلوبی دارد ولی نمونه ورق hplچینی وارداتی متاسفانه کیفیت استانداردی رو نداشت و باعث شد از گردونه رقابت در صادرات به ایران خاج بشه و با توجه به نرخ گمرکی جدید و ممنوعیت در واردات یکسری از اقلام کشور ترکیه هم از گردونه رقابت به مرور با قیمت بالای ورق خارج شد.

و اما ورق های تولیدی hplهندی امروزه در بازار لیران یکه تازی میکند ، بامید روزی که خودمون ورق hplرو با کیفیت تر لز نمونه آلمانی آن تولید وروانه بازار پر تقاضای ایران وکشور های همسایه کنیم میزان مصرف این نمونه ورق نسبت به pvc کمتر نیباشد و دلیلش قیمت بالای این ورق میباشد ، ورق های پی وی سی در لیران تولید میشود ولی تراکم کم متریال باعث شده تا پیچ خور یا همون عمق کار نرم و ضعیف تر نسبت به hpl بشه و کیفیت لازم برای پارتیشن سرویس بهداشتی pvc رو پایینتر از hplببینیم.
امیدواریم تا با توجه به ایراداتی که در زمینه تولید پارتیشن سرویس بهداشتی و ورقhplو ورق pvc مطرح شد ، جوانان مستعد و مخترع ما با سیستم های دانش بنیان و حمایت سرمایه گذاران محترم رفع ایراد و یک ورق پرطرفدار ایرانی و کاملا ضدآب و باکیفیت رو روانه این بازار پر پتانسیل کنیم.
تک پارتیشن مقالات تخصصی در این زمینه ارائه مینماید و دوستداریم با استقبال طرفداران تولیدات ایرانی روبرو بشه و بزودی ورق ضدآب ایرانی با قابلیت های بمراتب بیشتر و کیفیت بالاتر روانه بازار صنعت ساختمان بشود

نمونه هایی از ورق های hpl
پارتیشن ضدآب در چه جاهایی کاربرد دارد؟
اسکرول