دیدار از نمایشگاه بین المللی صنعت چوب

دیدار از نمایشگاه بین المللی صنعت جوب

بیستمین نمایشگاه بین المللی چوب ،مواد اولیه،ماشین آلات، یراق ،تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته 9تا12بهمن 1401 تهران.

رفقا جان سلام مجموعه تک پارتیشن (دیوارک) با توجه به تولید انواع محصولات پارتیشن اداری ، پارتیشن خانگی ، مبلمان اداری ، کابینت ، دکوراسیون داخلی و صنعت ساختمان سازی ، برخود وظیفه میداند تا از علوم دانش بنیان و جدیدترین متریال ها و جدیدترین و پرکاربردترین مواد اولیه در راستای تولید محصولات خود بهره ببریم. بازدید از این نمایشگاه در یک هوای سرد زمستانی بهمراه بارش برف و دیدن کوه های شمال تهران پوشیده شده ازبرف درمحل دائمی نمایشگاه ،زیبایی خاصی به این نمایشگاه صنعت چوب داده بود.
حضور برند های برتر تولید کننده ورق mdf و پلای وود مناسب پارتیشن تکجداره و پارتیشن سرویس بهداشتی و کابینت چون AGTو AGEو ایزوفام ، تیسان، فراامید ، چوب آرا ، فانتومی ، ایمیت ، انزو و خیلی از دیگر برند ها چشم گیر بود. بطور مثال شرکت AGT ورق ام دی اف با روکش های جدید مات و پتینه و گلس خش دار رو در غرفه خود رونمایی کرد. یکی دیگر از برندها با رونمایی از ورق پلایوود روکش دار سی ان سی با گره های چوبی و رنگبندی در ابعاد و طرحهای متنوع برای درب های کمد دیواری یا پارتیشن اداری و پارتیشن چوبی بسیار مناسب بود. در این نمایشگاه از دستگاه های برش و سی ان سی و لیزر و جوش لیزر هم با برندهای داخلی و خارجی بازدید شد. بطور مثال یکی از دستگاه های برش نیمه خودکار mdf با نمایش یک بلوک بتن که به مکنه آن چسبیده بود خودنمایی میکرد یا لیزر کامپیوتری چهره بر روی فلزات کم عمق با دقت و طراحی سه بعدی زیبایی بخش نمایشگاه شده بود اینها گوشه ای از زیبایی های نمایشگاه برفی صنعت چوب در تهران بود ، ورق های پی وی سی یک شرکت اصفهانی با کیفیت و ابعاد متفاوت دیگر شرکت های تولیدکننده دستمون رو درجهت پارتیشن سرویس بهداشتی باز میکند تا پرت ورق کمتری رو داشته باشیم و قیمت تمام شده پارتیشن ضدآب کابین بهداشتی کاهش پیدا کند ومتعاقبا قیمت مصرف کننده کمتر بشود و پارتیشن سرویس بهداشتی با ورق hplقیمت بالاتری دارد و ورق ها وارداتی میباشد پس بهتر بود تحقیقات بیشتری در زمینه یک ورق مناسب برای کابین های لهداشتی انجام بدیم.
از یراق آلات پارتیشن و کابینت هم با تنوع طرح ورنک هم بازدید و قرار همکاری با تولیدکننده ها گذاشتیم در اولین فرصت نسبت به تولید آزمایشی با ورق و یراق آلات جدید اقدام میگردد
ممنون از توجه و نگاه گرمتون.

ویدیو های زیر را می توانید برای اطالاعات بیشتر ببینید:

دیدار از نمایشگاه بین المللی صنعت چوب
اسکرول